• شماره تماس: 7848 5671 021
  • ایمیل: info@montelfurniture.com
  • ساعت کاری: 08:00-18:00

درباره ما

درباره ما:گروه تولیدی مبلمان مانتل در سال 1380 پس از تدوین اهداف استراتژیک خود ، در زمینه ی تولید تخصصی مبلمان مدرن خانگی فعالیتهای تولیدی خود را آغاز نمود.

در حال حاضر، گروه تولیدی مبلمان مانتل بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایران، فعالیت خود را در شهرک صنعتی بهسازی صنایع چوب ایران و با طراحی محصولات جدید خود در سبکهای مختلف، منطبق با سلایق و انتظارات مشتریان محترم، طیف وسیعی از نیازها در انواع مبلمان خانگی ، سرویس های غذاخوری و تجهیزات دکوراسیون را تامین می‏نماید.

بیش از 100 نفر نیروی متخصص و ماهر در رده های مختلف طراحی، مهندسی، تحقیقاتی و… نهایت تلاش خود را در جهت ارتقاء کیفیت، نوآوری، طراحی و تولید محصولات، منطبق با نگرش مشتری مداری در واحدهای مختلف سازمان به عمل می آورند.

برقرای سامانه ی حمایت از مشتری CRM برای رسیدگی و پیگیری مستقیم درخواست ها و شکایات مشتریان در حداقل زمان ممکن، یکی از ویژگی های گروه تولیدی مبلمان مانتل است که باعث افزایش رضایتمندی خریداران محترم این مجموعه شده است.

گروه تولیدی مبلمان مانتل هم اکنون مفتخر است اعلام نماید که با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و نیز تولید براساس دستگاه هایی که آخرین تکنولوژی روز جهانی در تولید مبلمان چوبی خانگی محسوب می شود، محصولاتی با کیفیت و متناسب با استانداردهای روز جهانی تولید نموده و موجب تفاوت این محصولات از سایر محصولات مشابه در بازار ایران و در راستای رقابت با محصولات مشابه خارجی گردیده است.

هم چنین گروه تولیدی مبلمان مانتل بعنوان یکی از اولین تولید کننده های ایرانی، که تکنولوژی چاپ پارچه را وارد سیستم خود نموده، توانسته است فصل نوینی را در ارائه ی خدمات به مشتریان ایجاد نماید.

این مجموعه در راستای انطباق با آخرین استانداردهای مدیریت کیفیت، به اجرای استانداردهای لازم در این صنعت همت گمارده و موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 گردیده است. در همین راستا، دستیابی به اهداف رضایت مندی مشتری و رسیدن به تضمین کیفیت واقعی برای کلیه محصولات تولیدی مبلمان مانتل،  که دارای ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش بوده از دیگر برجستگیهای گروه تولیدی مبلمان مانتل می باشد.

نظرات مشتریان